AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. İBRAHİM KILIÇER'İN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.
![2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. İBRAHİM KILIÇER'İN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.](/meb_iys_dosyalar/2023_08/31111718_WhatsApp_Image_2023-08-31_at_10.57.05_1.jpg)
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER'in başkanlığında Şube Müdürlerimiz Sn. Serpil ALICI, Sn. Hacı Ahmet İRİŞ ve Okul/ Kurum Müdürlerimizin katılımıyla Eskil Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde düzenlenen kahvaltı programı sonrasında yapıldı.