AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023 LGS YERLEŞTİRME SONUÇLARI
![2023 LGS YERLEŞTİRME SONUÇLARI](/meb_iys_dosyalar/2023_07/27161857_Yeni_Microsoft_PowerPoint_Sunusu-1_page-0001.jpg)
2023 Liselere Geçiş Sistemi kapsamında gerçekleşen merkezi sınav 1. Yerleştirme Sonuçlarına göre 19 öğrencimiz çeşitli Fen Liselerine, 2 öğrencimiz Sosyal Bilimler Lisesine, 4 öğrencimiz Proje Anadolu İmam Hatip Liselerine, 57 öğrencimiz de Proje Anadolu Lisesine yerleşmeye hak kazanmıştır. Bu başarıda emeği geçen öğretmen,idareci ve velilerimize teşekkür eder, öğrencilerimize başarılar dileriz.