AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray Üniversitesi "Paylaşan Düşler Topluluğu" İlçemiz Gözlük İlkokulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutladı.

Aksaray Üniversitesi Paylaşan Düşler Topluluğu ilçemiz Gözlük İlkokulunu ziyaret etti. Üniversite öğrencileri okulumuz öğrencilerinnin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak onlara aldıkları hediyelerini teslim ettiler . Öğrencilerimizle birlikte oyunlar oynayıp keyifli vakit geçirdiler.
Aksaray Üniversitesi

Aksaray Üniversitesi Paylaşan Düşler Topluluğu ilçemiz Gözlük İlkokulunu ziyaret etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan üniversite öğrencileri okulumuz öğrencilerine hediyelerini teslim ettiler. Öğrencilerimizle birlikte oyunlar oynayıp keyifli vakit geçirdiler.

Paylaşan Düşler Topluluğu Başkanı Ada Hanım, "Topluluğumuzun amacı gelecek nesile örnek teşkil etmek, Aksaray Üniversitesi Öğrencileri olarak nesillerde dayanışma ve birlik yapısını oluşturma, öğrencilerin eksik ihtiyaçlarını hediye adı altında gidermek, onlarla keyifli ve kaliteli zaman geçirmektir. Bu sebeple Eskil ilçesi Gözlük İlkokulunu ziyaret ettik. Çocuklarımızın  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını beraber kutladık. Çok keyifli vakit geçirdik." dedi.

Okulu ziyarete Dr. Öğretim Üyesi Gülşah GÖÇMEN ve öğrenciler Arife kumral, Mehmet Ramazanoğlu, Enes Okur, Enes Yılmaz, Niyazi Kurt, Furkan Avcı, Sümeyye Döndü Araç, Yunus Emre İlhan, Sina Dinler, Fatih Göktaş, Fatma Zişan Yerli, Gizem Bıçakçı katıldı. Şube Müdürlerimiz Bahadır ÖRNEK ve Ali Bülent ÇOLAK etkinliğe katılan üniversite öğrencilerine teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER, Dr. Öğretim Üyesi Gülşah GÖÇMEN'e etkinlik için çok teşekkür etti.

26-04-202226-04-202226-04-202226-04-202226-04-2022

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.