AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray Üniversitesi "Paylaşan Düşler Topluluğu" İlçemiz Katrancı İlk/Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Aksaray Üniversitesi Paylaşan Düşler Topluluğu ilçemiz Katrancı İlk/Ortaokulunu ziyaret etti. Üniversite öğrencileri okulumuz öğrencilerine hediyelerini teslim ettiler . Öğrencilerimizle birlikte oyunlar oynayıp keyifli vakit geçirdiler.
Aksaray Üniversitesi

Aksaray Üniversitesi Paylaşan Düşler Topluluğu ilçemiz Katrancı İlk/Ortaokulunu ziyaret etti. Üniversite öğrencileri okulumuz öğrencilerine hediyelerini teslim ettiler. Atkı, bere, eldiven takımları, kuru boya takımları, defterler, kalemler alan öğrenciler, hediyelerini sınıflarında öğrencilere taktim ettiler. Öğrencilerimizle birlikte oyunlar oynayıp keyifli vakit geçirdiler.

Paylaşan Düşler Topluluğu Başkanı Ada Hanım, "Topluluğumuzun amacı gelecek nesile örnek teşkil etmek, Aksaray Üniversitesi Öğrencileri olarak nesillerde dayanışma ve birlik yapısını oluşturma, öğrencilerin eksik ihtiyaçlarını hediye adı altında gidermek, onlarla keyifli ve kaliteli zaman geçirmektir. Bu sebeple Eskil ilçesi Katrancı İlk/Ortaokulunu ziyaret ettik. Atkı bere eldiven takımları, resim defterleri,okuma kitapları, kuru boya takımları, defterler, kalemler vs. Hediyelerimizi teslim ettik. Renkleri tanıtan eğitici bir oyun oynadık daha sonra mendil kapmaca, sandalye kapmaca ve deve cüce oyununu oynadık. Çok keyifli vakit geçirdik." dedi.

Okulu ziyarete Dr. Öğretim Üyesi Gülşah GÖÇMEN ve öğrenciler Arife kumral, Mehmet Ramazanoğlu, Enes Okur, Enes Yılmaz, Niyazi Kurt, Furkan Avcı, Sümeyye Döndü Araç, Yunus Emre İlhan, Sina Dinler, Fatih Göktaş, Fatma Zişan Yerli, Gizem Bıçakçı katıldı. Şube Müdürlerimiz Bahadır ÖRNEK ve Ali Bülent ÇOLAK etkinliğe katılan üniversite öğrencilerine teşekkür etti. Şube Müdürümüz Ali Bülent ÇOLAK, Dr. Öğretim Üyesi Gülşah GÖÇMEN'e plaket taktim etti.

 

06-01-202206-01-202206-01-202206-01-202206-01-202206-01-202206-01-202206-01-2022

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.