AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÇEVREME DUYARLIYIM DEĞERLERİME SAHİP ÇIKIYORUM" ETKİNLİĞİİlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Müftülüğünün proje kapsamında düzenlenen etkinliğine, Kaymakamımız Sn. Yunus COŞKUN, Belediye Başkanı Necati BELGEMEN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER, protokol üyeleri, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Her bireyin çağın becerileriyle donanmış olması gerektiğini ve bunu da insanlığın hayrına kullanması gerektiğini hatırlatan Müdürümüz KILIÇER, "Öğrencilerimizin bu tür etkinliklerde görev almaları önemli kazanımlar sağlamaktadır. Gençlerimizin tarihiyle ve değerleriyle barışık yaşamaları bireylerin yetiştirilmesinde özel bir önem taşıyor. İlçemizde yürütmüş olduğumuz rehberlik çalışmaları, akran kaynaşmaları, kültürel etkinlikler, değerlerle ilgili etkinlikler, gençlik kampları ve daha birçok şenlik ve etkinlikler öğrencilerimize gelecek adına önemli davranışlar kazandırmaktadır." dedi.

Etkinlikteki konuşmaların ardından şiirler okundu, şarkılar söylendi ve açılan stantlar ziyaret edildi.

Sosyal alanların ziyaret ve tanıtımlarının yapılmasının ardından düzenlenen etkinlik son buldu.

 

06-06-202206-06-202206-06-202206-06-2022

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.