AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eskil Atatürk Anadolu Lisesi "Atık Piller Toplansın Eskil Çöp Olmasın!" Projesi Kapsamında Müdürlüğümüze Ziyaret Etti

Eskil Atatürk Anadolu Lisesi, "Atık Piller Toplansın Eskil Çöl Olmasın!" projesi kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim KILIÇER'i ziyaret etti. 
Eskil Atatürk Anadolu Lisesi

Eskil Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri proje hakkında bilgilendirme yaptı ve müdürlüğümüze atık pil kutusu hediye etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER öğrencilere teşekkür ederek atık pil toplamaya teşvik edici bir konuşma yaptı ve proje sahibi Eskil Atatürk Anadolu Lisesi'ne bu proje kapsamındaki çalışmaları için teşekkür etti. 

Eskil Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Zeynel Ermiş : "Eskil Bölgemizde ana geçim kaynağımız olan topraklarımızı korumak için bu projeyi başlattık. Okullarda ve ilçede Atık Pillerin zararlarını anlatan etkinlikler gerçekleştireceğiz. Her okula atık pil toplama kutusu, bilgilendirici afiş ve broşürler dağıtacağız. Bu yolla çok miktarda atık pili toplayarak, doğanın zarar görmesinin önüne geçmeyi hedefliyoruz." şeklinde konuştu.

 

21-03-202221-03-202221-03-202221-03-202221-03-2022

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.