AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eskil Halk Eğitimi Merkezinden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret
![Eskil Halk Eğitimi Merkezinden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_12/15162054_IMG_0828.jpg)
Eskil Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Tuncay ALTAN, El Sanatları Kursunda Usta Öğreticilik yapan Zeliha ÖZYÖN ve Yasemin YUMUŞAK İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOLUKISA´yı makamında ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOLUKISA ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti ve başarılar diledi