AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ESKİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ Yaşar KOLUKISA'NIN VEDA MESAJI

ESKİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ Yaşar KOLUKISA'NIN VEDA MESAJI

            Yaklaşık 2,5 yıldır yürüttüğüm Eskil İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevimden 04.10.2019 Cuma günü itibarı ile  ayrılıyorum. Bu süre içerisinde tüm öğretmenlerimiz, idarecilerimiz, Okul Aile Birliği üyelerimiz, çalışma arkadaşlarım ve çalışanlarımızla birlikte Eskile hizmet etmenin gayreti içerisinde olduk.

 

            Görev yaptığım süre içerisinde mesai arkadaşlarımla birlikte bulunduğumuz makamlarımızın hizmet makamları olduğunu, ulaşılamaz yerler olmadığını, herkesin tereddütsüz gelebildiği, kendisini rahatlıkla ifade edebildiği yerler olduğunu gösteren gayret içerisinde olduk. Tüm camiamıza ayırım yapmadan birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik içinde hizmet vermenin gayreti içinde olduk. Bunu bir ekip ruhuyla belirlediğimiz vizyon ve çizdiğimiz misyonumuz doğrultusunda üzerimize düşenleri özverili bir şekilde yaparak gerçekleştirdik.

            Öncelikle temel stratejimiz eğitime erişim, eğitimde kalitenin artırılması ve eğitim altyapısının tamamlanması olmuştur. Eskil de gelinen nokta, elde edilen başarılar, bu ekip çalışmasının bir göstergesidir. Bu anlayış içerisinde oluşturulan güçlü bir takım ruhu ve yapılan çalışmalarla öğrencilerimiz eğitim, sosyal- kültürel ve sportif alanlarda birçok başarı elde etmişlerdir. Önceliğimiz her zaman geleceğimiz, ümidimiz olan çocuklarımız oldu.  Çünkü biz onlar için vardık. "Eğitim, çocuğa sevgi ile başlar; en çok sevilen öğretmen, en çok seven öğretmendir." düşüncesini özümseyerek çalıştık. Görev ve sorumluluklarımızı yerine getirirken bir ekip olduğumuzu hiç unutmadan fedakârlıklarda bulunduk.

            Eğitim, uzun vadede ürün veren, zor ve bir o kadar da emek isteyen bir süreç ve bir gönül işidir. Bizler, verdiğimiz emeği hoşgörü sahibi, aydın, okumaya önem veren bir toplum ortaya çıktığında göreceğiz.

            Başarının temeli; çalışmalardaki devamlılığı sağlamaktır. İlçemizde eğitim- öğretim hizmetlerindeki gelişim ve değişimin bundan sonra da süreceğine gönülden inanmaktayım.

            Bu duygu ve düşüncelerle 2,5 yılda yapılanlara desteklerinden dolayı şahsım ve kurumum adına, bize güven ve destek veren başta Sayın Kaymakamlarımız olmak üzere tüm paydaş kurumlarımıza, anne-babalara ve özellikle tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Sağlıkla kalın.                                                                03.10.2019                                                

 

                                                                                                                                      Yaşar KOLUKISA

                                                                                                                            Eskil İlçe Milli Eğitim Müdürü

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.