AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ESKİL LATİFE HANIM ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. İBRAHİM KILIÇER'İ ZİYARET ETTİ.
![ESKİL LATİFE HANIM ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. İBRAHİM KILIÇER'İ ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2023_10/26163137_WhatsApp_Image_2023-10-26_at_16.28.31.jpg)
Cumhuriyetimizin 100. Yıl Etkinlikleri kapsamında Eskil Latife Hanım Anaokulu öğrencileri hazırlamış oldukları sanat etkinliğini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER' e takdim ettiler. Bu düşünceli davranışları için idarecimize, öğretmenimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.