AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eskil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
Eskil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti![Eskil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_05/25075948_IMG_7555.jpg)
Eskil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecileri, öğretmenleri ve bir grup Elektrik Elektronik bölümü öğrencisi İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOLUKISA´yı makamında ziyaret etti. Öğrencilerin kendi emekleri ile yapıtıları LED aydınlatmalı Türk Bayraklarını, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOLUKISA, Şube Müdürleri Bayram DAĞLI ve İbrahim KILIÇER´e hediye ettiler. Kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamı dileriz.