AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"HAYDİ GONUŞ ESKİL" ÖN ELEMELERİ TAMAMLANDI.Eskil Atatürk Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen "Haydi Gonuş Eskil" Liseler arası münazara turnuvası ön elemeleri tamamlandı.7-9 Mart tarihleri arasında Eskil Ortaokulu Konferans salonunda gerçekleşen ön elemeler, liseler arasında heyecanlı fikir karşılaşmalarına sahne oldu. Okulların sadece akademik başarı odaklı değil, aynı zamanda öğrencilerin sosyal gelişimlerine de katkı sağlayan kurumlar olduğunu bizlere hatırlatan bu proje, öğrencileri okumaya araştırmaya yöneltmenin yanı sıra onlara saygı, hoşgörü, dayanışma, sorumluluk gibi değerleri de kazandırması açısından büyük önem taşıyor.

İlçemizdeki tüm liselerden öğrencilerin yarıştığı bu münazara yarışmaları, öğrencilerin özgüvenlerini geliştirmelerine, farklı fikirlere saygı duymalarına ve toplum içinde kendilerini ifade edebilmelerine imkân veriyor. 30 öğrenci, 5 danışman öğretmen ve yöneticilerin yer aldığı münazaralar 9. ve 10. sınıf öğrencilerinin katılımı ile yapıldı. Bu yıl ilçemizde ilki yapılan "Haydi Gonuş Eskil" münazara yarışmasının ilçe finali 31 Mart 2022 tarihinde Eskil Ortaokulu Konferans Salonunda saat 10.00'da gerçekleşecektir.


14-03-202214-03-202214-03-2022

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.