AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ VE MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN HACI ÖMER KARTAL' I ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ VE MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN HACI ÖMER KARTAL' I ZİYARET ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ali Bülent ÇOLAK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın  Raşit ŞAHİN ve Eskil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Vekili Sayın Zeynel ERMİŞ ile birlikte Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı Ömer KARTAL'ı makamında ziyaret ettiler. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER ilçemize yapılan eğitim yatırımları ve bunlara sağlanan desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı Ömer KARTAL'a teşekkür etti. 

Ziyarette ayrıca Eskil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış oldukları hediye LED Türk Bayrağı ve "Teşekkürler H.ÖMER KARTAL" yazılı levhaları takdim etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer KARTAL ziyaretlerinden dolayı Eskil İlçe Milli Eğitim Mdüürümüz Sayın İbrahim KILIÇER ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler. 

22-06-202122-06-2021

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.