AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizi " "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" Filmine Götürdük

Kaymakamlığımızın himayelerinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen etkinlikte ilçemizde daha önce sinemaya hiç gitmeyen 90 öğrenciyi "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmine götürdük.
Öğrencilerimizi

Kaymakamlığımızın himayelerinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen etkinlikte ilçemizde eğitim-öğretim gören 90 öğrenciyi "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmine götürdük. 2017 yılında teröristlerin hain saldırısı sonucu Şehit olan Eren Bülbül'ün hayatını anlatan "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmini Eren Bülbül'ün hayatını merak eden ve ayrıca sinemaya ilk defa gelen öğrenciler izledi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER "İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Eskil Kaymakamlığımızın himayelerinde İyi ki Varsın Eren Projesi gerçekleştirdik ve bu sayede hiç sinemaya gitmeyen çocuklarımızı sinema ile buluşturmak, onlara Eren Bülbül'ün vatan sevgisini anlatmak istedik. Eren Bülbül projesiyle hem hiç sinema ile buluşmayanları buluşturmak hem de Eren Bülbül'ün vatana nasıl hizmet ettiğini, milletimize fedakarca canını verdiğini ve bu vatan için nasıl şehit düştüğünü anlamalarını istedik. Bunun için İyi ki Varsın Eren Projesi'ni yaptık ve çocuklarımız çok mutlu oldular. Etkinliğin düzenlenmesinde öncülük eden ve destek veren Sayın Kaymakamımız Yunus COŞKUN'a, bizlere araç sağlayan Eskil Belediye Başkanı Necati BELGEMEN'e ve Güneşli Kooperatifi Başkanı Ali AÇIK Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum." açıklamasında bulundu. 

 

 11-01-202211-01-202211-01-202211-01-202211-01-2022

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.