AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Küçük Bir Dokunuş, Kocaman Bir Mutluluk " Projemiz ile Öğrencilerimize Hediye Dağıtımı Yapıldı.
![](/meb_iys_dosyalar/2023_11/07165801_whatsappimage20231107at14.44.411.jpg)
Eskil Kaymakamlığı himayesinde Eskil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eskil Latife Hanım Anaokulu Müdürlüğümüzün organize ettiği "Küçük Bir Dokunuş, Kocaman Bir Mutluluk " projesi kapsamında Eşmekaya İlkokulu, Şehit Muhammet Erkesikbaş İlkokulu ve Hacı Battal Tüzün İlkokulu öğrencilerine hediyeler dağıtıldı.