AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
11 Kasım "Milli Ağaçlandırma Günü" vesilesiyle Kaymakamımız Sn. Sait Muhammed BİLGİN, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER ile ağaç dikimine katıldılar.
![11 Kasım](/meb_iys_dosyalar/2023_11/11170632_whatsappimage20231111at16.37.35.jpg)
11 Kasım "Milli Ağaçlandırma Günü" vesilesiyle Kaymakamımız Sayın Sait Muhammed BİLGİN, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER, Kurum Amirleri, İdareci, Öğretmen ve Öğrencilerimiz İkizce İlkokulumuzda ağaç diktiler.