AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN METİN ALPASLAN, İLÇEMİZ OKULLARINI ZİYARET ETTİLER.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN METİN ALPASLAN, İLÇEMİZ OKULLARINI ZİYARET ETTİLER.

 

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN ilçe ziyaretimize, Eskil Atatürk Anadolu Lisesi ile başladı. Okul Pansiyonunda kahvaltı etkinliği ile öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen İl Müdürümüz, öğrenci ve öğretmenler ile sohbet etti. Okul Müdürü Zeynel ERMİŞ'ten, okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Müdürümüz, öğrencilerimize başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

     İlçe ziyaretimize Eskil İmam Hatip Ortaokulu ile devam eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN, okul binasında incelemelerde bulundu. Öğretmenler odasında Okul Müdürü Tayfun KÖSE ve öğretmenler ile bir araya gelen İl Müdürümüz idareci ve öğretmenler ile sohbet etti. Öğretmenlerimizin istek ve taleplerinin alınmasının ardından kurumdan ayrıldı. Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan ilçe müdürleri toplantısının ardından Eskil Kop Astronomi Kütüphanesine ziyaret gerçekleştirildi. Bu ziyaret esnasında çalışmalarından dolayı ilçemiz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman UZ'a teşekkür ettiler.

    Kütüphane programı sonrasında ilçemizde görev yapan okul müdürlerimiz ile toplantı yapıldı. İl Müdürümüz başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER ve ilçemiz okullarında görev yapan okul müdürlerimiz katıldı. Okul müdürlerimiz, okullarının mevcut durumları hakkında İl Müdürümüze bilgi vererek ihtiyaç ve taleplerini ilettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN, okul müdürlerimize akademik başarının artırılmasına yönelik yapılan çalışmalara ilave olarak öğrencilerin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da başarılı olmaları için projeler yapılmasının önemini vurguladı.

23-11-202323-11-202323-11-202323-11-202323-11-202323-11-202323-11-202323-11-202323-11-2023


 

 

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.