AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Jandarma Komutanlığından Müdürlüğümüze Ziyaret
![İlçe Jandarma Komutanlığından Müdürlüğümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2021_09/16083733_j2.jpg)
İlçe Jandarma Komutanlığı personelleri 2021-2022 eğitim-öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim KILIÇER' i ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde gerçekleşen ziyarette yeni eğitim-öğretim dönemine ait iyi dileklerde bulunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz nazik ziyaretleri için askeri personellerimize teşekkür ederken, günün anısına kendilerine kalem hediye ettiler.