AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ KASIM AYI TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ KASIM AYI TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI.

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN başkanlığında yapılan "İlçe Milli Eğitim Müdürleri" toplantısı Eskil Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi. İl Müdürümüzün açılış konuşması ile başlayan toplantı, Eskil İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER'in, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ilgili brifing vermesiyle devam etti. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi verilmesinin ardından 2023-2024 eğitim öğretim yılında yapılacak faaliyetlerin sunumu yapıldı. 

        İl Müdürümüz, taşımalı eğitim, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, projeler, akademik başarıyı artırma çalışmaları, okulların tadilat işleri ile ilgili olarak planlamaların hassasiyetle yapılması gerektiğini ifade etti. Toplantıya katılan bütün İlçe Müdürlerimiz yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin talep ve önerilerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN'ın toplantıya katılan herkese, yaptıkları çalışmaları için teşekkür etmesiyle toplantı sona erdi.

23-11-2023

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.