AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. İBRAHİM KILIÇER KÖY OKULLARIMIZI ZİYARET ETTİ.
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. İBRAHİM KILIÇER KÖY OKULLARIMIZI ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2023_03/21164015_WhatsApp_Image_2023-03-21_at_16.05.37.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER ve İlçe Milli Eğitim Özel Büro Görevlimiz İsmail GÖKŞEN Çukuryurt ilk/Orta Okulu, Oklava İlkokulu, Bilezikli İlkokulu, Karayağmur İlkokulu ve Şehit Recep Bozdağ İlk/Orta Okullarını ziyaret ettiler. Öğretmen ve öğrencilerle sohbet edip idarecilerden çalışmaları hakkında bilgi aldılar.