AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER'in "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER'in "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER'in

Gazi Mustafa Kemal Atatürk' ün 19 Mayıs 1919'da başlattığı, istiklâlimiz ve istikbâlimiz için verdiğimiz son büyük mücadelenin 102. yılına ulaşmış olmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.

Mücadelemiz, Samsun' da yakılan istiklâl meşalesi ile Anadolu'nun bağrından tüm vatan sathına yayılmış ve aziz milletimizin özgür yaşama kararlılığı dünyaya bir kez daha ilan edilmiştir.

Büyük bir inanç, azim ve kararlılıkla sürdürülen bu mücadele tüm imkânsızlıklara rağmen zaferle sonuçlanmıştır.

İstiklâl mücadelemizi zafere taşıyan, ecdadımızdan miras aldığımız birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu, ülkemizi daha ferah kılmak için azimle çalışmamızı, geleceğe umutla bakmamızı sağlamaktadır.

19 Mayıs 1919' da tutuşturulan meşale, milletimizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma mücadelemizde, yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir.

 

Sevgili Gençler,
Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Size güveniyor ve sizlerle gurur duyuyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

 

 

İbrahim KILIÇER

Eskil İlçe Milli Eğitim Müdürü

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.