AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN.İBRAHİM KILIÇER VE ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ OKULLARI ZİYARET ETTİLER.
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN.İBRAHİM KILIÇER VE ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ OKULLARI ZİYARET ETTİLER.](/meb_iys_dosyalar/2023_02/20190413_WhatsApp_Image_2023-02-20_at_17.07.28.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER ve Şube Müdürlerimiz Serpil ALICI ve Hacı Ahmet İRİŞ 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 2. dönemin başladığı gün okullarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek onlarla yakından ilgilendiler.