AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri Devam Ediyor
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2021_10/05143428_photo_2021-10-05_14-15-30.jpg)
İlçe Milli Eiğtim Müdürümüz İbrahim KILIÇER okullarımızı ziyaret etmeye devam ediyor. Müdürümüz Filikçi Köyü Dursun Altındal İlkokulunu, Çukuryurt İlk-Ortaokulnu, Kökez İlkokulunu, Çulfa Şehit Hacı Şahin İlk-Ortaokulunu, Çokum İlkokulunu, Taşkapı İlk-Ortaokulunu, Akkaş Yaylası Şehit Veli Batur İlkokulunu, Koçlar İlkokulunu, Tosun yaylası Şehit Azam Güdendede İlk-Ortaokulunu ve Katranci İlk-Ortaokulunu ziyaret ederek eğitim-öğretim durumnlarını yerinde ziyaret ederek öğrenci, öğretmen ve idarecilerle bir süre sohbet etti.