AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sayın Yunus COŞKUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER, Eskil Ahmet Yaşar Eşmekaya Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Ettiler.
![Kaymakamımız Sayın Yunus COŞKUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER, Eskil Ahmet Yaşar Eşmekaya Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/16145141_WhatsApp_Image_2022-12-15_at_12.00.21_1.jpg)
Kaymakamımız Sayın Yunus COŞKUN ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER, Aksaray Valiliği himayelerinde başlatılan #AksarayOkuyor Projesi kapsamında her Perşembe günü gerçekleştirilen kitap okuma etkinliğine Eskil Ahmet Yaşar Eşmekaya Anadolu Lisesi'nde katıldılar.