AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAYMAKAMIMIZ SAYIN YUNUS COŞKUN ve İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN İBRAHİM KILIÇER OKULLARIMIZI ZİYARET ETTİ.
![KAYMAKAMIMIZ SAYIN YUNUS COŞKUN ve İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN İBRAHİM KILIÇER OKULLARIMIZI ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2023_05/02155658_IMG_8712.jpg)
Okul ziyaretleri kapsamında Kaymakamımız Sn. Yunus COŞKUN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER Karayağmur İlkokulu, Bilezikli İlkokulu ve Oklava İlkokuluna ziyaretlerde bulunarak öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile bir araya geldiler.