AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamlık Tarafından Okullara Dağıtılan Fidanlar Toprakla Buluştu
Eskil Kaymakamlığı tarafından ilçemizdeki okullara fidam dağıtımı yapıldı![Kaymakamlık Tarafından Okullara Dağıtılan Fidanlar Toprakla Buluştu](/meb_iys_dosyalar/2019_03/07160201_IMG_1588.jpg)
Eskil Kaymakamlığı tarafından okullara dağıtılan fidanlar Sayın Kaymakamımız Kübra KARAALİOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOLUKISA, Şube Müdürleri Raşit ŞAHİN ve İbrahim KILIÇER, idareciler, öğretmenler ve öğrencilerin katılımları ile toprakla buluştu.