AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kütüphanecilik Haftası Kapsamında Şehit Recep Bozdağ İlkokulu Ziyareti

İlçe Kaymakamımız Erkut PAMUK Kütüphanecilik Haftası kapsamında "Sıfır Atık" projesi çerçevesinde yapılan Şehit Recep Bozdağ İlkokulu Sıfır Atık Kütüphanesine ziyaret gerçekleştirdi. Burada öğrencilerle bir süre kitap okuduktan sonra okul bahçesine ağaçlar dikildi. Okumanın önemini vurgulayan İlçe Kaymakamımız Erkut PAMUK öğrencilere yaptığı konuşmada "Okumanın önemini her fırsatta vurguluyoruz. Bunun için hem ilimizde Sayın Valimiz başlattığı "AksarayOkuyor" etkinliği hem de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürüttüğü "En Büyük Reyting Ailemle Kitap Okumak" etkinliğini çok önemli fırsatlar oalrak görüyorum. Ayrıca okulunuza kendinizin yapmış olduğu 'Sıfır Atık' kütüphanenizden dolayı her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum" dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER de yaptığı konuşmada "Gerek etkinlikler çerçevesinde gerekse okullara kurulan kütüphanelerle Eskilimizde okuma bilincinin ve alışkanlığının arttığını görüyoruz. Hem etkinliklere katılımınızdan hem de okullarımıza kazandılan kütüphanlerden doalyı büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.  İlçe Kaymakamımız Erkut PAMUK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER ŞEhit Recep BOZDAĞ Ortaokuluna ve Yüksecik İlk-Ortaokuluna da ziyaretlerde bulunup hem sınıflarda öğrencileri ziyaret ettiler hem de öğretmenlerimizle bir araya gelip hasbihalde bulundular.
Kütüphanecilik Haftası Kapsamında Şehit Recep Bozdağ İlkokulu Ziyareti

 

İlçe Kaymakamımız Erkut PAMUK Kütüphanecilik Haftası kapsamında "Sıfır Atık" projesi çerçevesinde yapılan Şehit Recep Bozdağ İlkokulu Sıfır Atık Kütüphanesine ziyaret gerçekleştirdi. Burada öğrencilerle bir süre kitap okuduktan sonra okul bahçesine ağaçlar dikildi. Okumanın önemini vurgulayan İlçe Kaymakamımız Erkut PAMUK öğrencilere yaptığı konuşmada "Okumanın önemini her fırsatta vurguluyoruz. Bunun için hem ilimizde Sayın Valimiz başlattığı "AksarayOkuyor" etkinliği hem de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürüttüğü "En Büyük Reyting Ailemle Kitap Okumak" etkinliğini çok önemli fırsatlar oalrak görüyorum. Ayrıca okulunuza kendinizin yapmış olduğu 'Sıfır Atık' kütüphanenizden dolayı her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum" dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER de yaptığı konuşmada "Gerek etkinlikler çerçevesinde gerekse okullara kurulan kütüphanelerle Eskilimizde okuma bilincinin ve alışkanlığının arttığını görüyoruz. Hem etkinliklere katılımınızdan hem de okullarımıza kazandılan kütüphanlerden doalyı büyük mutluluk duyuyoruz" dedi. 

İlçe Kaymakamımız Erkut PAMUK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER ŞEhit Recep BOZDAĞ Ortaokuluna ve Yüksecik İlk-Ortaokuluna da ziyaretlerde bulunup hem sınıflarda öğrencileri ziyaret ettiler hem de öğretmenlerimizle bir araya gelip hasbihalde bulundular.

 

01-04-202101-04-202101-04-202101-04-202101-04-202101-04-202101-04-202101-04-202101-04-202101-04-202101-04-2021

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.