AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Ziyaretleri Kapsamında Şehit Azam Güdendede İlk/Ortaokulunu Ziyaret Ettik.
![Okul Ziyaretleri Kapsamında Şehit Azam Güdendede İlk/Ortaokulunu Ziyaret Ettik.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/07195752_IMG_3357.jpg)
Kaymakamımız Sayın Yunus COŞKUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER, Cuma namazını Cumhuriyet Mahallesi TOSUN yaylasında kıldı. Namaz sonrasında Tosun Şehit Azam Güdendede İlk/Ortaokulunu ziyaret etti. Öğrencilerimiz ile yakından ilgilenen heyetimiz vatandaşlarımız ve öğretmenler ile sohbet ederek öğrencilerin durumu hakkında bilgi aldı.