AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Ziyaretlerimiz Devam Ediyor
![Okul Ziyaretlerimiz Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2021_12/02163411_1cc2fc3c-a9d6-46fd-8e69-fb113df5959e.jpg)
Kaymakamımız Sn. Yunus COŞKUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim KILIÇER birim amirleriyle birlikte "Yerinde Tespit, Yerinde Çözüm" programı ile Sağsak İlkokulu, Çukuryurt İlkokulu/Ortaokulu, Dursun Altındal İlkokulunu ziyaret etti. Öğretmenlerimiz ve köy halkı ile buluşan heyetimiz istek ve ihtiyaçlar hususunda istişarelerde bulundu.