AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullar Arası Futbol Müsabakası Düzenlendi.
![Okullar Arası Futbol Müsabakası Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/01201341_photo_5983280165549095115_y.jpg)
Katrancı İlk/Ortaokulu ile Şehit Muhammet Erkesikbaş İlk/Ortaokulu arasında futbol müsabakası düzenlendi. Müsabakaya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Sayın Serpil ALICI ve Sayın Hacı Ahmet İRİŞ, Özel Büro görevlimiz İsmail GÖKŞEN;Katrancı Köy Muhtarımız Mahmut ÜNLÜ, Katrancı Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Ali ÜNLÜ ile öğrencilerimiz katılım sağladılar. Karşılaşma sonucu Katrancı İlk/Ortaokulu: 1 - Şehit Muhammet Erkesikbaş İlk/Ortaokulu: 0
Futbol müsabakası sonrasında, Katrancı Köy Muhtarımız Mahmut ÜNLÜ katılımcılara yemek ikramında bulundu.