AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Kaymakamımız Kübra KARAALİOĞLU Başkanlığında Toplantı yapıldı
![Sayın Kaymakamımız Kübra KARAALİOĞLU Başkanlığında Toplantı yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/24090830_IMG_9842.jpg)
İlçemiz Kaymakamı Sayın Kübra KARAALİOĞLU´nun başkanlığında Cumhuriyet İlkokulu Konferans Salonunda 20/11/2018 Salı günü saat 15:00´de taplantı yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOLUKISA, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Raşit ŞAHİN ve İbrahim KILIÇER, okul/kurum müdürleri ve müdür yetkili öğretmenler katıldı.