AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Kaymakamımız Yunus COŞKUN, Belediye Başkanımız Sayın Necati BELGEMEN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER Setik İlkokulunu Ziyaret Ettiler.
![Sayın Kaymakamımız Yunus COŞKUN, Belediye Başkanımız Sayın Necati BELGEMEN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER Setik İlkokulunu Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/24143457_WhatsApp_Image_2022-11-23_at_18.40.41.jpg)
Sayın Kaymakamımız Yunus COŞKUN, Belediye Başkanımız Sayın Necati BELGEMEN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KILIÇER Setik İlkokulunu ziyaret ettiler; anasınıfı açılışına katıldılar.
Ziyaret esnasında öğretmen ve öğrencilerimizle istişarelerde bulunan Sayın Kaymakamımız Yunus COŞKUN, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dilediler.