AKSARAY ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SODES Projesi Kapsamında Açılan Evde Çocuk Bakımı Kursu Tamamlandı

Eskil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eskil Halk Eğitimi Merkezimiz tarafından yürütülen "Evde Çocuk Bakımı" kursumuz tamamlandı. 
SODES Projesi Kapsamında Açılan Evde Çocuk Bakımı Kursu Tamamlandı

SODES Projesi Kapsamında açılan kursta 13 kursiyer eğitim aldı.

Cumhuriyet İlkokulu Konferans salonunda yapılan sertifika törenine İlçe Kaymakamı Yavuz KARTAL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOLUKISA, daire amirleri, vatandaşlar ve kursiyerler katıldı. Sertifika töreninde konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOLUKISA “Sodes Projesi kapsamındaki faaliyetlerimiz devam etmekte olup, bu projenin en önemli ayaklarından birisi de "Evde Çocuk Bakımı " kursuydu. Bu programımızda bugün sertifika dağıtımı programıyla sona erecektir. Emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi. Kurs sonunda kursiyerler  evde çocuk bakımı işlerinde istihdam edilebilecekler.

Kursiyerler kurs sonunda Eskil Halk Eğitimi Merkezi’ne kendilerine böyle meslek edindirici kurslar düzenledikleri için teşekkür ettiler.

Eskil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Proje Koordinatörü İbrahim KILIÇER´e, Eskil Halk Eğitimi Merkezine ve Kurs Öğretmen Ayşe NAR´a teşekkür ederiz ve kursiyerlere iş hayatında başarılar dileriz.

07-05-2018

Eskil Hükümet Binası Kat 1 Eskil AKSARAY - 03824114411

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.