AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürümüz Bayram DAĞLI Görevinden Ayrılmıştır
Eskil İlçe Milli Eğitim Şube Müdürüğünü vekaleten yürütmekte iken, münhal bulunan Şube Müdürlüğü kadrosuna atama yapılması nedeni ile görevini başarılı bir şekilde yapan ve Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu Müdür Başyardımcılığına geri dönen değerli Şube Müdürümüz Bayram DAĞLI´ya müdürlüğümüzde yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür eder yeni görevindede başarılarının devamını dileriz.![Şube Müdürümüz Bayram DAĞLI Görevinden Ayrılmıştır](/meb_iys_dosyalar/2017_08/04144457_IMG_2121.jpg)