AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taşkapı İlkokulu/Ortaokuluna Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı
Taşkapı İlkokulu/Ortaokuluna Hayırsever Hacı Memduh ÇEÇEN´in Desteğiyle "Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı" Açıldı.![Taşkapı İlkokulu/Ortaokuluna Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_03/28124958_photo_2019-03-28_11-46-16_2.jpg)
Okul Müdürü Süleyman UZ Dikkat eksikliğini gidermek için yaptıkları araştırma sonucu "Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı" açmaya karar verdiklerini ve köy sakinlerimizden hayırsever Hacı Memduh ÇEÇEN´in desteğini aldıklarını dile getirdi.
Açılışa Eskil Belediye Başkanı Niyazi ALÇAY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOLUKISA, İl Genel Meclis Üyesi İbrahim GÜDENDEDE, Okul Müdürleri, Öğretmenler, öğretnciler ve Halktan kişiler katılmıştır.