AKSARAY
ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yerli Malı Tutum ve Yatırım Haftası kapsamında Ortakuyu İlk/Ortaokulundayız
Kaymakamımız Sn. Yunus COŞKUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER, Yerli Malı Tutum ve Yatırım Haftası kapsamında Ortakuyu İlk/Ortaokulunun hazırlamış olduğu programa katıldı.![Yerli Malı Tutum ve Yatırım Haftası kapsamında Ortakuyu İlk/Ortaokulundayız](/meb_iys_dosyalar/2021_12/17105333_IMG_2465.jpg)
Kaymakamımız Sn. Yunus COŞKUN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim KILIÇER, Yerli Malı Tutum ve Yatırım Haftası kapsamında Ortakuyu İlk/Ortaokulunun hazırlamış olduğu programa katıldı. Sınıfları gezerek öğrencilere sohbet eden Kaymakamımız Sn. Yunus COŞKUN yerli üretimin ve tüketimin önemine değindi. Bizler de bu güzel programı hazırlayan Ortakuyu İlk/Ortaokulu yönetici ve öğretmenlerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.